Czarne 4 Litery

Kim jesteśmy?

CZARNE 4 LITERY

Jesteśmy regionalnym producentem frontów meblowych. Naszym mottem jest wysoka jakość oferowanych produktów i dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół państwa zamówienia. W swojej ofercie posiadamy fronty meblowe z powłoką akrylową oraz fronty lakierowane. Stale powiększamy naszą ofertę i pracujemy nad rozwiązaniami, które pomogą spełnić państwa oczekiwania. Wierzymy, że nowoczesny park maszynowy i zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży pozwoli dostarczyć produkt na miarę potrzeb i wymagań klientów.

fronty to nasza specjalność!

Fronty akrylowe przebojem wdarły się na rynek meblarski. Znajdziecie je państwo również w naszej ofercie, Ponieważ stawiamy na wysoką jakość. podstawową bazą naszych frontów jest płyta i obrzeża niemieckiej firmy REHAU. Marki znanej z wysokiej jakości swoich produktów. Pracujemy również na produktach innych firm takich jak KRONOSPAN, FORNER, POLKEMIC czy HARNIPEX.
W swojej ofercie mamy do zaoferowania laminat o strukturze fali dostępny na zamówienie z możliwością lakierowania przeróżną paletą barw.

0 +
Sprzedanych frontów
0 +
Zadowolonych klientów

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu!

Obserwuj nas!